Polskie Zakłady Optyczne

Polskie Zakłady Optyczne

Polskie Zakłady Optyczne

biuro handlowe:                                                                      e-mail:

Tel.: +48 22 810 03 25 Agnieszka Zagalska                           biuro@pzo.waw.pl

 

środa, 26 czerwiec 2013 10:12

Mikroskop stereoskopowy MST Edu TK

MST Edu TK to doskonały mikroskop stereoskopowy znajdujący zastosowanie biologii, paleontologii, entomologii, krystalografii, kryminalistyce, mineralogii czy w pracach jubilerskich. W standardzie posiada głowicę trinokularową, dwa oświetlacze EPI i DIA, statyw kolumnowy o nowoczesnym wyglądzie oraz bardzo dobrą optykę.

środa, 26 czerwiec 2013 09:14

Mikroskop stereoskopowy MST Edu BK

Mikroskop stereoskopowy MST Edu BK to doskonały mikroskop znajdujący zastosowanie biologii, paleontologii, entomologii, krystalografii, kryminalistyce, mineralogii czy w pracach jubilerskich. Posiada dwa oświetlacze EPI i DIA, statyw kolumnowy o nowoczesnym wyglądzie oraz bardzo dobrą optykę.

środa, 26 czerwiec 2013 07:52

Mikroskop stereoskopowy MST 133 zoom

Mikroskop stereoskopowy MST 133 ZOOM posiada  możliwość płynnej zmiany powiększeń. Liczne opcje wyposażenia dają wiele możliwości pracy w stereoskopii. Przeznaczony jest do pracy w szkołach, na uczelniach a także w przemyśle. Prosta budowa i nieskomplikowana obsługa znacznie ułatwiają pracę początkującym użytkownikom.

 

 

 

środa, 26 czerwiec 2013 06:44

Mikroskop biologiczny Studar® Sb

Mikroskop ten przeznaczony jest do obserwacji preparatów w jasnym polu. Znajduje on zastosowanie przede wszystkim w szkolnictwie średnim i wyższym, jako pomoc dydaktyczna. Ponadto, dzięki niewielkim rozmiarom, bardzo prostej budowie i obsłudze oraz dobrym parametrom optycznym z powodzeniem używany jest do prostych badań w wielu dziedzinach nauki i techniki.

 

W celu uzyskania oferty handlowej bądź aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym.